DOLIUM VINI – wina prosto z beczki dla restauracji, sklepów i winiarni

Wino zdecydowanie nie jest przedmiotem poważnym, wino jest napojem towarzyskim, który zbliża ludzi, łączy, inspiruje, bawi i przynosi powiew ożywczego myślenia.
– Nasze wino właśnie takie jest, dla każdego, do codziennego picia, do biesiadowania, radości w gronie przyjaciół, do smakowania i delektowania się jego aromatem. Przyjazne, lekkie i orzeźwiające, do sera, dojrzewającej szynki, świeżego chleba maczanego w oliwie… Dodajcie jeszcze to na co macie ochotę, skosztujcie przy tym naszego wina, a  nie pożałujecie… – przekonują Ania i Leszek Miśkiewicz, właściciele firmy DOLIUM VINI, której siedziba znajduje się w miejscowości Boniowice koło Gliwic i Tarnowskich Gór.

DOLIUM VINI

DOLIUM VINI

Winiarnia DOLIUM VINI oferuje 24 gatunki jakościowych win lanych z Moraw, Słowacji, Węgier, Mołdawii, Chile i Południowej Afryki.
Znajdziecie pośród nich znane i lubiane szczepy winogron: Cabernet Sauvignon, Merlot, Riesling, Pinot Noir, Pinot Gris, Muskat, Chardonnay i wiele innych…
Bywają  wina lane barrique oraz wina z „późnego zbioru”, produkowane w niewielkich ilościach i tak niepowtarzalne, że nawet znawców zaskakuje ich wysoka jakość.

DOLIUM VINI

DOLIUM VINI

DOLIUM VINI obsługuje sklepy winiarskie, restauracje, winiarnie i klientów detalicznych.
Wino lane dostarczane jest w 50-litrowych beczkach wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem do jego rozlewu, który DOLIUM VINI również serwisuje. Firma z Boniowic szkoli także personel z wiedzy o winie. – Dostawy wina uzależnione są od potrzeb naszych klientów, większość win dostępna jest niemalże od ręki, a te rzadsze staramy się dostarczać w ciągu jednego tygodnia od zamówienia – mówią właściciele.
Okres przechowywania w zależności od szczepu wynosi 4-8 tygodni. Wino przy kliencie rozlewane jest do butelek (które DOLIUM VINI również dostarcza), dzbanów, karafek lub kieliszków.
Niewątpliwą zaletą wina lanego z beczki jest fakt, że każdego można skosztować przed zakupem. Trunek śmiało konkuruje jakością i smakiem z tradycyjnymi winami butelkowanymi, choć i te znajdziecie w ofercie DOLIUM VINI.

DOLIUM VINI

DOLIUM VINI

Propozycja tradycyjnych win z DOLIUM VINI oparta jest na winnicach morawskich – obszarze o wyjątkowym klimacie. – Selekcjonujemy te najlepsze, nagrodzone medalami w międzynarodowych konkursach winiarskich, pośród nich znajdziecie wina występujące tylko w tym regionie – Palavę – szczególnie lubianą przez naszych gości, ale także Frankovkę, Zweigeltrebe – mówią Ania i Leszek Miśkiewicz.
– Wciąż staramy się zmieniać asortyment naszych win, poszukiwać nowych szczepów, które mogłyby dostarczyć niezapomnianych doznań smakowych. Próbujemy jednak utrzymać balans pomiędzy jakością, a ceną, tak aby ułatwić swobodę wyboru naszych win. Zapraszamy więc do naszych winiarni na degustację zapachów i smaków wina lanego, jak i tradycyjnego – w butelkach – dodają właściciele.

Siedziba firmy DOLIUM VINI

Siedziba firmy DOLIUM VINI

– Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, chętnie udzielimy informacji o szczegółach współpracy oraz prześlemy cennik aktualnego asortymentu win – zapraszają państwo Miśkiewicz.

W najbliższym czasie win z DOLIUM VINI będzie można skosztować 13.09.2014 r. w Katowicach na festiwalu win – NOEFESTIWAL, a także nieco później na targach winiarskich ENOEXPO w Krakowie 5-07.11.2014r. – Zaprezentujemy zarówno wina lane jak i butelkowane. Zapraszamy na degustację! – mówią właściciele DOLIUM VINI.

DOLIUM VINI
ul. Bytomska 18,
42-674 Boniowice, powiat tarnogórski
e-mail: biuro@winozbeczki.pl
www.winozbeczki.pl
tel. +48 603 617 525

Artykuł sponsorowany

Kategorie

POLECAMY

Komentarze

  • Danka:

    Byłam w winiarni -polecam, wspaniałe wina ( i nie tylko) cudowni właściciele !

  • Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.