Gliwice: Nowa chińska restauracja

W Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach działa już pierwsza w województwie śląskim Restauracja Chińska firmy Zhong Tian. Potrawy są przygotowywane pod nadzorem chińskich kucharzy.

Gliwice, Europa Centralna: Restauracja Chińska

Gliwice, Europa Centralna: Restauracja Chińska

Posiłki przygotowywane ze świeżych produktów powstają pod nadzorem chińskich kucharzy i przez cały czas utrzymywane są we właściwej temperaturze dzięki specjalnym naczyniom. Aatutem tego miejsca mają być przystępne ceny. Zestaw można kupić tu już od 12 złotych. W Europie Centralnej są dostępne ulotki reklamujące nową restaurację, na których jest kupon upoważniający do 10-proc. zniżki na dania (nie na napoje).
– To pierwsza nasza restauracja na Śląsku –  mówi Zhong Huaye z firmy Zhong Tian, założyciela lokalu.- Liczymy na klientów, którzy korzystając z bogatej oferty Centrum będą chętnie odwiedzali także naszą restaurację, gdzie można zjeść posiłek na miejscu lub kupić go na wynos – mówi pan Zhong Huaye.

W restauracji mieszczącej się na piętrze, w strefie restauracyjnej, zjemy m.in. rybę w chrupiącym cieście, wołowinę i kaczkę podawane na gorących talerzach, kurczaka z grzybami, wieprzowinę w sosie słodko-kwaśnym, azjatyckie zupy i sałatki.

W Europie Centralnej są już restauracje i punkty gastronomiczne takich marek jak:
McDonald’s, Olimp, Yasir Kebab, Crazy Bubble, Grycan, Mount Blanc, Coco Gelato, Coffeeheaven i Love Yo. Jeszcze w tym roku na piętrze restauracyjnym otworzy się lokal New York Hot Dogs, oferujący  hot dogi dla całej rodziny.

Restauracja Chińska,

Gliwice, Centrum Handlowe Europa Centralna

czynna: poniedziałek-piątek 9.00-21.00, sobota 9.00-21.00, niedziela 10.00-20.00

europacentralna.eu

Komentarze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.