Przemek Błaszczyk wystawił kolację na rzecz WOŚP. Za ile ją wylicytowano?

Chef Przemek Błaszczyk wystawił na aukcję na rzecz WOŚP kolację dla dwojga. Aukcja trwa do 30 stycznia, ale już 22 stycznia osiągnęła kwotę 5300 zł. (Aktualizacja: kolacja została wylicytowana za 8600 zł).

Przemek Błaszczyk gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od kilku lat. W 2020 r. kolację dla dwojga wystawioną przez niego na aukcję na rzecz WOŚP wylicytowano za 3030 zł, w 2021 r. już za 8000 zł.

– Zeszłoroczna kwota aukcji przerosła moje najśmielsze oczekiwania, za co jeszcze raz dziękuję – podaje w opisie aukcji Przemek Błaszczyk.

W tym roku przedmiotem aukcji jest – tak, jak i ostatnim razem – przygotowanie przez Błaszczyka kolacji degustacyjnej dla 2 osób, składającej się z 5 dań.

Aukcja na Allegro trwa do niedzieli, 30 stycznia 2022 r.

”Może będziecie mieli ochotę na wspólne gotowanie? Oczywiście jak zawsze pokrywam koszty produktów i dojazdu do Was w promieniu 25 km z centrum Katowic. Termin kolacji, wspólnego gotowania ustalimy razem z 21 dniowym wyprzedzeniem, musi się ona odbyć do końca października 2022 r. Spotkanie może odbyć się u Was, u mnie, a może w innym miejscu, które idealnie się nada do wspólnego gotowania” – pisze Przemek Błaszczyk.

Przemek Błaszczyk na warsztatach ”Steki” w Pracowni Smaku Jolanty Kleser.

Obecnie chef Przemek Błaszczyk jest szefem kuchni Miele, prowadzi warsztaty kulinarne m.in. Pracowni Smaku Jolanty Kleser, zajmuje się też doradztwem gastronomicznym i private dining.

Kategorie

POLECAMY

Komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.