Zjadł 7 burgerów na raz, teraz ma Mad Micka w Czeladzi

Łukasz Dyngosz prowadzi w Czeladzi pierwszy franczyzowy lokal najsłynniejszej katowickiej burgerowni Mad Mick. Od dawna był wiernym klientem Mad Micka, a jego uwielbienie dla burgerów z tego lokalu sięgnęło zenitu, gdy pożarł na raz 7-krotnego burgera Mad Mick, czyli 1400 g wołowiny! Rzecz miała miejsce rok temu. Pod datą 27 lipca 2015 r. na profilu Mad Micka na FB możecie zobaczyć zdjęcie owego siedmiopiętrowca!

DSC_7274

Łukasz Dyngosz od początku lipca prowadzi Mad Micka w Czeladzi.

Łukasz był częstym gościem Mad Micka. Uwielbia jadać na mieście, jest wielbicielem… cytujemy: ”mięsa z mięsem”. Wiedział o tym Kuba, właściciel Mad Micka. Od słowa do słowa, dogadali się i Łukasz otworzył w Czeladzi przy Nowopogońskiej 228 burgerownię pod znanym żółtym logo.

DSC_7284

Mad Mick w Czeladzi jest czynny od poniedziałku do soboty.

W czeladzkim lokalu zamówicie te same burgery, co w katowickich Mad Mickach przy Warszawskiej i POMP. Dostarcza je Mad Mick i jak w innych lokalach pod tym szyldem – wołowy burger w nich waży 200 g. Z Mad Micka są również wszystkie półprodukty do burgerów (buła, warzywa, ser) i sosy, które MM wyrabia sam lub są wytwarzane na jego zamówienie i według receptury. Zaś Łukasz, właściciel lokalu w Czeladzi, został solidnie przeszkolony.

IMG_20160712_131055

Baconcheese 200 g wołowiny – 16 zł, a w zestawie z frytkami 19 zł.

U Łukasza zjecie również frytki 5 zł, garlic frytki 9 zł i taco frytki 13 zł z mięsem i sosem. Sosy są gratis. Podobnie opakowania do dań na wynos. Burgery są w tych samych cenach, co w Kato od 14 zł solo do 20 zł w zestawie – czyli z frytkami. W Czeladzi możecie również zamówić tortillę z kurczakiem lub z
wieprzowiną po 14 zł.

DSC_7297

Porcja frytek w czeladzkim Mad Mick kosztuje 5 zł.

Mad Mick w Czeladzi wystartował w pierwszym tygodniu lipca. Cieszy się sporym zainteresowaniem. Można do niego łatwo dojechać, znajduje się przy jednej z głównych ulic Czeladzi, przy trasie do Sosnowca, w okolicach M1. Tuż obok jest parking Biedronki, więc łatwo postawić auto.

Lipiec 2016 r.

DSC_7292

Mad Mick stanął przy jednej z głównych ulic w Czeladzi. Tuż obok jest parking Biedronki.

Mad Mick w Czeladzi,
Nowopogońska 228,
czynne: 12-21
płatność: gotówką

Komentarze

  • CoachKamil:

    Prawdziwy Ślunski Koks!

  • Piotr:

    Burgery pyszne jak w Micku tyle że nie trzeba tak długo na nie czekać.

  • This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.