Walentynkowy Festiwal miłosnych smaków i święto francuskich potraw w Restauracji Kameralnej

Menu zmienia się tutaj w zależności od sezonu, a lokal hołduje zasadzie lokalności, wykorzystując ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty, także rodzimego pochodzenia. Restauracja szczyci się obecnością w elitarnym gronie Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne. Wielokrotnie doceniana i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor. Kameralna, już od lat, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

    

Pszczyna: Restauracja Kameralna. Gravlax

Pszczyna: Restauracja Kameralna. Lody, topinambur, owoc suszony, słonecznik

Pszczyna: Restauracja Kameralna. Udko z gęsi, burak

Pszczyna: Restauracja Kameralna. Tatar wołowy, biała rzodkiew

W tej restauracji przysłowie „Przez żołądek do serca…” nabiera dosłownego znaczenia. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na walentynkową kolację 2017, nawet się nie zastanawiajcie. Dodatkowo na hasło Silesia Smakuje otrzymacie na nią aż 20% rabatu!

Więcej informacji TUTAJ. (http://restauracjakameralna.pl/category/oferty-promocyjne/)

 

Pszczyna: Restauracja Kameralna. Walentynkowe menu degustacyjne

Warto wiedzieć, że w marcu 2017 r. Restauracja Kameralna  weźmie udział w projekcie Goût de France / Good France, podczas którego ponad 1500 szefów na 5 kontynentach urządzi święto na cześć doskonałej francuskiej kuchni. Z tej okazji szef kuchni Kameralnej, Paweł Kaczmarek, przy współpracy z wybitnymi ekspertami kulinarnymi przygotuje najlepsze francuskie dania. Na miejscu będzie można również skosztować prawdziwych, francuskich win i szampanów! 

Więcej informacji TUTAJ. (http://restauracjakameralna.pl/category/oferty-promocyjne/) 

Pszczyna: Restauracja Kameralna. Event Good France

A już niebawem restauracja powiększy się o nową salę, w której królować będzie szkło, kryształ i żywy ogień. Jedna ściana w całości zostanie zastąpiona panoramicznymi oknami, dzięki czemu całe wnętrze zyska odmienny wystrój, który za sprawą subtelnej aranżacji zachowa swój kameralny charakter.  

Pszczyna: Restauracja Kameralna

Pszczyna: Restauracja Kameralna

Z okazji otwarcia (o którym jeszcze będziemy informować) organizatorzy przewidują specjalne menu degustacyjne oraz szereg atrakcji. Ale to nie koniec. Restauracja, jak co roku, przewiduje również niespodzianki z okazji Dnia Kobiet. 

Lokal ma profile na Fb i Instagramie – klikajcie, obserwujcie – bo warto!

W budynku hotelowym, oprócz restauracji, znajduje się sala konferencyjna, sauna ze strefą relaksu i sala gier z piłkarzykami. Latem goście mogą korzystać z nowoczesnej kuli grillowej oraz toru do petanque – słynnej we Francji gry w kule.

Artykuł sponsorowany

Restauracja Kameralna

ul. Piechurów 3, Pszczyna

www.restauracjakameralna.pl

www.facebook.com/RestauracjaKameralna/

www.instagram.com/restauracjakameralna

Godziny otwarcia: pn-nd 12:00 – 22:30

tel.  502 770 484

restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl

Płatność: gotówką, kartą; WiFi

Komentarze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.