Katowice: Wiosna w Pancake Heaven przy ul. Drzymały

„Postęp jest niemożliwy bez zmiany” – twierdził G. B. Shaw. Wychodząc z tego samego założenia co znany dramaturg, my, ekipa Pancake Heaven, postanowiliśmy potraktować pierwsze wiosenne miesiące roku jako pretekst do zmiany: odświeżenia wystroju restauracji oraz przygotowania – pod czujnym okiem nowego szefa kuchni Roberta – menu Anno Domini 2017.

Katowice: Pancake Heaven. Nowy szef kuchni – Robert

Nasze nowe menu… Nie brakuje w nim miejsca dla dobrze znanych i tak lubianych naleśnikowych wariacji: naleśników obiadowych z mięsem, wegetariańskich, jarskich, zapiekanych, jak też naleśników na słodko i pancakes. Pojawiły się nowe kompozycje, np. opcja szynka/camembert/żurawina czy gruszka karmelizowana/sos waniliowy. Aktualna pozostała możliwość wyboru ciasta oraz sosów.

Katowice: Pancake Heaven. Nowość w menu – spaghetti bolognese

Ale ponieważ nie każdy, tak jak my, lubi jeść naleśniki na śniadanie, obiad i kolację;), nie porzucając naszej dobrej pancake’owej nowiny, poszerzyliśmy menu o inne dania kuchni polskiej, europejskiej, wschodniej. Jest w nim tradycyjny śląski żur, tworzony na własnym zakwasie i pikantna zupa tajska z kurczakiem i krewetkami. Włoskie podróże w świecie spaghetti i tagliatelle oraz domowy burger z równie domowymi frytkami. Filet z kurczaka z bobem w pesto bazyliowym i… Zresztą, sami zobaczycie!

Katowice: Pancake Heaven. Nowość w menu – filet z kurczaka z bobem w pesto bazyliowym

Co tydzień czeka na Was coś wyjątkowego: autorskie dania naszego szefa kuchni Roberta. Słowo harcerza, takie niebiańskie przysmaki nawet wam się nie śniły. Zapraszamy do próbowania, smakowania, przeżuwania i oceniania… Pytajcie obsługę o specjały tygodnia!

Wiosenne porządki nie ograniczyły się do menu. Z powodu licznych najazdów wygłodniałych naleśnikożerców, postanowiliśmy powiększyć kuchnię i wzbogacić ją o kilka nowych nowoczesnych sprzętów. Nie martwcie się jednak, drzwi pozostały szeroko otwarte. Każdy ciekawski może nadal obserwować wszystkie etapy powstawania niebiańskich naleśników i innych równie niebiańskich dań. Ale to nie wszystko, wiatr zmian dotknął też salę główną. W cieniu anielskich skrzydeł jest jeszcze przyjemniej niż wcześniej.

Katowice: Pancake Heaven. Nowy wystrój lokalu

 

Katowice: Pancake Heaven. Kącik dla dzieci

Mamy również coś specjalnego dla wielbicieli małej czarnej…, a raczej w tym przypadku wyjątkowej czarnej. Po długich i pełnych trudów poszukiwaniach udało nam się znaleźć „tę jedyną”. Już teraz w Pancake Heaven napijecie się kawy włoskiej marki Brasil Moka. Zakochacie się w niezrównanym espresso, aromatycznym cappuccino…

Katowice: Pancake Heaven. Nowy wystrój lokalu

Pancake Haeven to nie tylko możliwość zjedzenia smakowitego obiadu, deseru lub kolacji w urokliwym lokalu czy – dzięki opcji dostawy – we własnym domu albo przy własnym biurku w pracy. Pancake Heaven oferuje również usługę cateringową, obejmująca dowóz posiłków do firm oraz przygotowywanie menu na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, zapewniając dodatkowo profesjonalną obsługę… Gwarantujemy, że uczestnicy wydarzenia na długie lata zapamiętają nasze smakołyki.

Katowice: Pancake Heaven. Nowy wystrój lokalu

Jeżeli natomiast szukasz miłego lokalu na świętowanie urodzin, spotkanie rodzinne bądź firmowe czy biznesowe… Zapraszamy w nasze progi. Potrafimy ugościć nie tylko kawą;) Nasz nowy szef kuchni Robert czuwa, by wszystkie dania powstawały zgodnie z najlepszą tradycją kulinarną i z wyłącznie z najwyższej jakości, świeżych i naturalnych produktów.

Zapraszamy gorąco do naszego naleśnikowego kawałka nieba przy ul. Drzymały 9 w centrum Katowic.

Artykuł sposnsorowany

Pancake Heaven,

Katowice, ul. Drzymały 9,

czynne: pon.-czw., niedz. 11.00-21.00, pt. -sob. 11.00-22.00

Strona internetowa Pancake Heaven [KLIKNIJ TUTAJ]

Profil Pancake Heaven na Facebooku [KLIKNIJ TUTAJ]

Komentarze

  • Sasanka:

    Fajnie wygląda lokal. Jedzenie. Jedzenie zrezta tez 🙂

  • Adrian:

    Na pewno kiedyś wstąpię! Uwielbiam naleśniki! A widzę również, że szef kuchni jest pasjonatem i sprawdza się również w przeróżnych daniach. Zazdroszczę tej pasji i umiejętności! 😛

  • This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.