Katowice: Chill’out Nocna Pizza dostarczy pizzę do domu nawet o 3 w nocy

Nie namawiamy nikogo do systematycznego objadania się nocą, ale czasami to właśnie wtedy przychodzi niepohamowana chęć na pizzę – impreza się rozkręca, a wszystkie okoliczne pizzerie już zakończyły pracę albo udało się skończyć ważny projekt po całym dniu siedzenia nad nim. Dla wszystkich nocnych żarłoków mamy dobrą wiadomość – niedawno powstał w Katowicach lokal specjalizujący się w nocnej dostawie pizzy – Chill’out Nocna Pizza. Mówiąc „nocnej”, nie mamy na myśli godziny 23 albo północy, tylko 2, 3, 4, a nawet 5 (już rano).

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza

Chill’out Nocna Pizza znajduje się na osiedlu Witosa w Katowicach. To malutki lokal położony wśród bloków i jeśli uda Wam się go znaleźć za pierwszym razem – to duży szacun;-) Jednak Chill’out jest nastawiony głównie na dostarczanie pizzy do domu albo gdziekolwiek jesteście, a z osiedla Witosa można łatwo się dostać na autostradę czy DTŚ.

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza

Nocna Pizza dostarcza pizzę do Katowic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich. Do 3 km za dowóz zapłacimy 2 zł, każdy kolejny kilometr to konieczność dopłaty 1 zł. Koszt dostawy jest ustalany przy każdym zamówieniu. Czas dostawy to zwykle do 1 godziny, w czasie większego ruchu, czyli głównie w weekendy – do 2 godzin.

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza. Właściciele Chill’out – Piotr i Aleksandra

Chill’out dowiezie nam pizzę od niedzieli do czwartku do godz. 2.00 w nocy, a w piątek i sobotę do 5 rano. W sumie dowiezie nie tylko pizzę, ale również makarony, sałatki albo przystawki (menu jest dostępne na stronie internetowej, namiary na nią w stopce poniżej).

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza. Pizza Sycyliana 32 cm

Lokal oferuje aż 28 rodzajów pizzy, wszystkie w rozmiarze 32 lub 50 cm. Najtańsza Margherita kosztuje 15,90 zł za 32-centymetrową i 24,90 zł za 50-centrymetrową. Najdroższa – Janosik – z sosem, serem mozarella, kiełbasą, oscypkiem i żurawiną – odpowiednio 24,90 i 44,90 zł. Chill’out dysponuje piecem elektrycznym do wypieku pizzy, najpierw pizza jest wypiekana na blaszce, później kładziona na chwilę na szamot.

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza. Pizza Popey 32 cm

Są też klasyki – Capriciosa z szynką i pieczarkami (19,90 i 31,90 zł), Hawaii z szynką i ananasem (19,90 i 32,90 zł), Pepperoni Ostra z papryką pepperoni, salami i cebulą (20,90 i 35,90 zł), Quattro Formaggi z serami (23,90 i 39,90 zł). Można też zamówić robione na miejscu sosy do pizzy (2 zł) – czosnkowy, pomidorowy lub ostry. Podwójny ser kosztuje dodatkowo 3,5 lub 5 zł (w zależności od wielkości pizzy), dodatki warzywne – 3 lub 4 zł, a dodatki mięsne – 4 lub 6 zł.

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza. Pizza wiosenna 50 cm

My spróbowaliśmy w Chill’out (na miejscu) dwóch pizz – Sycyliany z salami, szynką, papryką i cebulą (20,90 lub 35,90 zł) i Popey ze szpinakiem, kurczakiem, serem pleśniowym i czosnkiem (22,90 lub 39,90 zł). To nie są klasyczne włoskie pizze, są robione na grubszym cieście. Samo ciasto nie jest najlepsze, jakie jedliśmy, ale i tak taka pizza o 3 w nocy niewątpliwie nie byłaby rozczarowaniem. Dobrze, że używają tu świeżego szpinaku albo rukoli do pizzy, podobnie jak papryki.

Katowice: Chill'out nocna pizza

Katowice: Chill’out Nocna Pizza

W Chill’out zamówimy też sałatki (10 lub 12 zł) albo klasyki makaronów – Aglio e Olio (8,5 zł), Spaghetti Napoli (9,5 zł), Spaghetti Bolognese (10,90 zł), Spaghetti Carbonara (12,90 zł) i Penne z kurczakiem i brokułami (13,90 zł).  Napoje gazowane w dostawie (1 l) kosztują 6 zł.

Maj 2016 r.

Chill’out Nocna Pizza,

Katowice,  ul. Kwiatkowskiego 26 (osiedle Witosa),

tel. 780-185-780,

czynne: 18.00-22.00, w dostawie: niedziela-czwartek 18.00-2.00, piątek 16.00-5.00, sobota 14.00-5.00,

płatność kartą w dostawie: nie, ale wkrótce będzie mobilny terminal

Strona internetowa Chill’out Nocnej Pizzy [KLIKNIJ TUTAJ]

Profil Nocnej Pizzy na Facebooku [KLIKNIJ TUTAJ]

Komentarze

  • Em:

    Nie raz podczas nocnych domówek zamawiałam z przyjaciółmi i ta pizzeria nigdy nas nie zawiodła. Warto zamawiać!

  • Sabina:

    Zamówiona i OPŁACONA online pizza nie została dostarczona. „Restauracja” została poinformowana o tym fakcie, jednak zakończyło się na zapytaniu odnośnie numeru zamówienia. Brak jedzenia, brak pieniędzy, brak poczucia odpowiedzialności – świetne podejście 🙂

  • This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.